OhlasyOhlasy Vás, čtenářů

Thea
vloženo 25.7.2017, 15:07:31
Právě jsem dočetla knihu Kde je ta holka? V pořadí je to čtvrtá kniha od této autorky, zažívám v tuto chvíli tak trochu AP mánii. Čtení jejích knih mě vždy tak pohltí, že se vždy krásně zrelaxuju a uvolním. Má to ale svůj nešvar - nedá se od ní odtrhnout. :) Ale na druhou stranu je to právě to, co mě na tom nejvíc baví. Knihy mě vtáhnou do svého světa a člověk zapomene na svět kolem. To nedokáže každá kniha a už vůbec ne každá kniha od stejné autorky. Děkuji moc za to, že píšete a určitě nepřestávejte! :)

Ráda bych napsala recenzi ke knize: Kde je ta holka?" I když soutěž už je pár let za námi, třeba ji ocení jiné čtenářky.

Jak jsem již zmíznila, v pořadí to byla čtvrtá kniha od AP, kterou jsem četla. Všechny ostatní jsem přečetla jedním dechem, ale u této knihy trvalo cca 150 stran, než mě dostala tak, jako předešlé knihy a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Do té doby jsem ji četla tak nějak zběžně, zvědavě, ale ne jako s předešlou vášní. Proč? Při seznámení s hlavní hrdinkou jsem se cítila zklamaně. ,,Snobská pipina", kariéristka, která má místo srdce kámen a je více než nudná, stejně jako její vyvedený přítel. Když prvních 100 stran zaplňovaly jen samé obchody, sobecká Charlotte, která vás ničím nepobaví, ale spíš je vám krajně nesympatická, říkala jsem si, že tohle bude nejhorší kniha od AP. Po další 100 stranách se rozjelo slušné sci-fi. Jako Charlotte i já jsem z toho měla v hlavě zmatek a pěkný guláš a říkala si, jak jen tohle dopadne. Kolem 200-sté stránky se začaly objevovat důsledky tohoto setkání, zásadní proměna postavy a v ten moment už jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Co mě na tom nejvíce mrzelo bylo, že přede mnou už zbývalo jen 119 stran a já doufala, že to nevezme příliš rychlý spád, což je v knihách AP někdy zvykem. Konec to sice vzalo vcelku rychlý, klidně bych uvítala ještě dalších 100 stran, protože takové téma se dá i více rozsáhnout, ale za to mi konec vzal dech. Úžasné zakončení příhttp://www.alexandrapotter.cz/ohlasy-holka#běhu i s radami od samé AP. Za pár let mi bude 30 a tento příběh mě přívedl k zamyšlení sama na sebou, nad minulostí a co by člověk změnil a jak by se v dané situaci zachoval. Úžasné téma, děj a mistrovský konec. Jen škoda prvních sto stran - i když bylo potřeba hrdinku představit, byla škoda se tolik zabývat její kariérou a neustále tím, co odmítá jíst. Několikrát jsem se přistihla, že mám oči v sloup. A i když vím, že to bylo hlavním tématem (změna hlavní hrdinky díky svému mladšímu já), tak mi kvůli nesympatické hlavní hrdince trvalo se s ní i s knihou spřátelit.
Děkuji ještě jednou za tuto poučnou knihu a úžasné téma. Jsem z ní stále plná dojmů i ponaučení.

A také - s každou další novou knihou je vidět progres autorky. Příběhy jsou víc a víc propracovány, s dávkou magie, psychologie, humoru, lásky až s detektivními podněty.

Ještě jednou díky! :)
kathrin
vloženo 2.3.2016, 18:03:18
Úžasná knížka, při čtení jsem byla úplně v jiném světě :)
Anet
vloženo 19.6.2014, 00:06:14
Tato kniha mne tak zaujala, že jsem ji přečetla v jeden den. Nechybí v ní vtipné chvíle,jsou zde i situace k zamyšlení a dobrý konec, který mám na příbězích od Alexandry Potter nejradši. Zítra se pustím do čtení knihy Na stejné vlně, už teď se těším :)
Eliška
vloženo 7.3.2014, 19:03:14
S tebou už nikdy je ta nejúžasnější knížka, kterou jsem doposavaď četla.. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a na druhou stranu jsem ji "dočítala" relativně dlouho.. Nechtěla jsem dojít k jejímu konci. Jedním slovem ŠPICE :-)
Káťa
vloženo 25.2.2014, 21:02:36
Do knížky jsem se začetla velice rychle a v podstatě jsem jí přečetla jedním dechem. Taky jsem se moc nasmála a do poslední chvíle čekala, jak knížka dopadne. Tohle byla moje první kniha od autorky, ale určitě si přečtu i další!
Určitě doporučuji!
Denisa
vloženo 23.1.2014, 20:01:54
Tato kniha byla velice čtivá, stejně jako tři předchozí knihy od Alexandry Potter. Moc pěkný děj, který mě pohltil a knihu jsem přečetla během pár dní. Nyní na mě doma čeká nejnovější kniha od autorky Co je nového, kotě a moc se na ní těším! :-)
Petra
vloženo 22.1.2014, 18:01:01
Ačkoliv jsem ještě mladá, tak se nemůžu plně vžít do role hlavní hrdinky. Ale i právě proto se mi tento příběh líbil. Tentokrát jsem se neztotožňovala, ale "malovala" si, co si asi budu říkat za pár let...a s mnoha věcmi, kterých bych litovala, jsem se již rozloučila :)
Michaela Motyčková
vloženo 2.11.2013, 18:11:32
Tuto knihyu jsem dostala jako dárek k nerozeninám os svého manžela, s věnováním S TEBOU BERUŚKO NAVŹDY. Mám od této spisovatelky více knih,ale tato je naprosto skvělá, úžasna, výborně se čte, je vtipná, a napínavě čekáte, jak se osud rozhodne, zda mu pomůžete a jak se vám změní život. Láska je nejmocnější a nejkrásnější dar. Lucy měla i spoustu pochopení i pro své kamarády a jejich životní osudy např: Harold, ale taky i pochopení pro svou sestru a jejího nemocného manžela. Těším se na další¨pěkné psaní od této spisovatelky
Michaela
vloženo 2.11.2013, 09:11:03
čtu již druhou knihu od Alex první jsem přečetla Není přání jako přání bezvadná kniha bez chyb......ale kniha Kde je ta holka má tolik pravopisných chyb překlepů a dokonce záměnu jména v příběhu že jsem byla vážně hodně naštvaná
Lenka
vloženo 4.9.2013, 14:09:11
Zavzpomínala jsem u této knihy na dobu když mi bylo dvacet..Příběh se mi velmi velmi líbil, byl vtipný a hezky napsaný.
Vladimíra
vloženo 27.8.2013, 19:08:38
Skvělý příběh! Po dlouhé době jsem z knihy opravdu nadšená!
Vlaďka
vloženo 8.8.2013, 13:08:20
Moc pěkná kniha. Přiměla mě zamyslet se nad tím, co jsem kdysi vyváděla já sama, jaká jsem byla, v čem jsem se za ty roky změnila. Taky jsem si představovala různé zlomové situace v mém životě a to, jak by se asi můj život odvíjel, kdybych se v nich rozhodla jednat jinak. To bylo pěkné a zábavné snění. Takže dávám jedničku.
Romana
vloženo 14.7.2013, 19:07:56
Tuto knihu jsem dostala od Ježíška, ale protože mám, dvě malé cácorky, dostala jsem se k této knize o hodně později a každý den obětovala chvíle spánku četbě, stálo to zato. Tato kniha mi připomněla a přiměla zamyslet se nad životem, kterým jsem žila, ale své mladší já bych potkat nechtěla,nic bych nakonec neměnila, co tě nezabije, to tě posílí. Další knihu už mám také přečtenou a je naco se těšit!!
Peťa Havlová
vloženo 30.4.2013, 15:04:10
Tato knížka se mi od Alexandry Potter líbila snad nejvíce z všech třech děl, co u nás vyšly v českém překladu. Byla vtipná, líbivá, četla jsem ji jedním dechem. Myslím, že motto této knihy:,,Nevzdávej se svých snů." hovoří za vše.
Soňa
vloženo 21.4.2013, 16:04:17
Kniha " Kde je ta holka" byla první knihou, kterou jsem od Alexandry Potter četla a nebyla bych proti přečíst si i nějakou další, neboť mám ráda knihy, které mě přinutí se zamyslet, chvíli zastavit... a tato kniha takovou byla. Já bych svému mladšímu já řekla tedy něco úplně jiného než hrdinka této knihy a to "dávej vždy přede vším ostatním přednost práci", ale to je právě to nejlepší na této knize "že si tuto otázku položí každý, kdo ji čte". Moc se mi líbí jedna z myšlenek obsažených v této knize ( " nemá smysl mít strach z budoucích událostí, neboť co se má stát, se stane a ten strach Ti brání užívat si i to, co je v současné době hezké")a často si ji v těžkých chvílích v mysli opakuji. Děkuji Alexandře Potter za příjemné chvíle s její knihou
Marta
vloženo 17.4.2013, 12:04:35
Knihu "Kde je ta holka?" jsem si koupila jako odměnu za státnice a udělala jsem moc dobře. Ze začátku byla Charlotta trošku nudná, byla uhoněná, nervózní a pod tlakem, ale měla příjemný styl humoru, takže jsem věděla, že se děj časem pořádně rozjede a taky že ano. :)Zajímavé téma, rozhodně mě kniha přiměla se zamyslet i nad svým životem a co bych svému mladšímu já řekla, kdybych se ocitla ve stejné situaci jako Charlotta, takovým úvahám se asi nikdo neubrání. :)Celkově to byl to velmi milý a pohodový příběh a nelituji, že jsem si jej koupila. :)
Dagmar
vloženo 17.4.2013, 09:04:39
Knihu "Kde je ta holka" jsem dostala pod stromeček , manžela jsem k ní trošku nasměrovala,protože jsme na knihu někde četla recenzi. A nelituju, a už teď vím, že se ke knize moc ráda vrátím. Příběh je to velice zajímavý, pohled na sebe samu před x lety opravdu poučný.
A rozhodně se pokusím sehnat i další knížky.
Petra
vloženo 17.4.2013, 08:04:47
Na knížku "Kde je ta holka" jsem netrpělivě čekala než bude u nás na pultech. Po přečtení předchozích knížkek A. Potter, jsem se na ni těšila a opět nezklamala. Knížka se čte sama jedním dechem. Skvěle se u ní relaxuje. A taky, jako se vracím ráda k předchozím knížkám A. Potter, se ráda vracím i k této.
Petra
vloženo 13.4.2013, 00:04:36
Poprve jsem slysela o knize "Kde je ta holka" v radiu na CR 2, kde knihu rozdavali jako darek v soutezi. Kdyz jsem pak na ni nahodou narazila v knihovne, nedalo mi to a knihu jsem si pujcila. Precetla jsem ji i pri nedostatku casu neskutecne rychle. Doslova jsem ji zhltala. Je to dobra sebereflexe.
Mirrie
vloženo 12.4.2013, 16:04:11
Knížku "Kde je ta holka?" jsem si koupila jako svoji premiéru od autorky A. Potter. Můj původní záměr byl se zabavit v porodnici, bohužel jsem to ale nestihla, knížku mám přečtenou, první termín za mnou a miminko stále spokojeně v bříšku:) Musím proto zavítat pro další z příběhů této autorky, abych se měla v nemocnici čím zabavit. Po dlouhé době konečně příběh, který mě moc bavil a krásně se četl. Vřele doporučuji:)
Jarka
vloženo 3.4.2013, 13:04:36
Nebyla to první kniha od této autorky, kterou jsem četla a opět mě nezklamala.
Moc dobře se četla a nutila mě zamyslet se sama nad sebou, jaká jsem byla dřív a co se změnilo. Můžu jen doporučit, sama přemýšlím, že si ji dám ještě jednou.
Tereza
vloženo 31.3.2013, 16:03:27
Úžasné. Sice jsem si každou chvilku říkala, že v tom musí být nějaký hlubší smysl, který nechápu, protože mi to jinak nedávalo smysl, ale na konci se to krásně urovná.
Božena
vloženo 10.3.2013, 14:03:43
Knihu jsem dostala na vánoce od dcery,výborně se čte,je zábavná.Měla jsem ji přečtenou za jeden den,protože to nešlo ji odložit.děkují za výborné čtení a už se těším,jak si přečtu i další knihy Alexandry Potter
Marcela
vloženo 25.2.2013, 14:02:03
Knihu jsem dostala od kolegyně ke 40. narozeninám a musím říct, že jsem se trochu bála, zda na ni nejsem stará! A ne, v hlavní hrdince jsem se našla, četla jsem jedním dechcem a moc si zpříjemnila marození! Lehké, vtipné, zábavné čtení! Doporučuji i jako dárek třeba sestře nebo kamarádce
Monika H.
vloženo 24.2.2013, 20:02:45
Přečetla jsem všechny 3 přeložené knihy od této autorky a jsem ráda, že jsem nebyla ani jednou zklamána. Všechny se výborně četly, krásné, odpočinkové čtení :-).
Jana Vincurová
vloženo 21.2.2013, 19:02:07
Totu knihu jsem si koupila asi před dvěma týdny a musím říci, že jsem ji přečetla jedním dechem během dvou dnů. Příběh mě dokonale vtáhnul a rozhodně jsem nejedou během čtení přemýšlela nad tím, jaká asi budu já za 10 let. Možná jsem se již taky potkala :) Rozhodně doporučuji přečíst.
Adéla Velková
vloženo 27.1.2013, 12:01:01
tato kniha je nejlepší román který sem kdy četla, úžasný příběh. Dokonale mě to vtáhlo do děje. děkuji za krásně čtení =)
Aneta
vloženo 24.1.2013, 23:01:05
Knížka je skvělá. Jenom je tam poměrně dost překlepů. Chybí tečky na konci vět, jsou tam překlepy a jiné chyby. Například na str. 286 chybí v posledním řádku pozvánky v kontaktu zavináč (@) nebo v poslední kapitole píše nevím jestli autorka nebo až překladatelka, že "zamává jednoeurovou bankovkou." Jednoeurové bankovky neexistují, nejmenší jsou pětieurové a pochybuji, že by to v roce 2008 bylo jinak. To jen co mi teď utkvělo v paměti :)
Jitka
vloženo 24.1.2013, 20:01:50
Četla jsem zatím všechny 3, v češtině vydané knihy. Teď jsem četla Kde je ta holka? Za den přečtena :) Je mi čerstvě 22 let a úplně se vidím jako Lotti v mém věku, akorát teda se před spaním odlíčím, a "pařit" už nechodím tak jako dřív. Jinak sdílená koupelna i záchod, v pokoji chaos. Fakt by mě zajímalo, jak budu vypadat za 10 let. Akorát bych chtěla, abych v jednadvaceti měla už vejšku jako ona. Ach to naše školství, teď nemám stěží ani bc.
Markéta
vloženo 24.1.2013, 14:01:49
Ahoj..Knížku ,,Kde je ta holka" jsem dostala k Vánocům 2012 a během svátků jsem jí měla přečtenou..Krásně se čte a velmi mě zaujala..Momentálně sháním další díly,ale jaksi nejsou k dispozici ale určitě si je seženu a přečtu...Opravdu krásné čtení a všem doporučuji :)
emily
vloženo 19.1.2013, 17:01:27
ahoj uz delsi dobu jsem se chystala zakoupit si nejakou knihu ale zatim me zadna neoslovila podle meho stylu az do te doby kdy jsem v casopise pred vanoci v roce 2012 uvidela a precetla si upoutavku na knihu kde je ta holka?v te chvili jsem vedela ze je to co presne hledam.tak jsem ji dostala od sve dcery i s venovanim jako darek k vanocum v roce 2012 nyni ji ctu a musim rict ze je uzasna je v ni humor zkratka takova ze zivota v nemz kazda z nas nejake to sve druhe ja v kterem vidi sama sebe.pokazde se tesim az budu mit volnou chvilku pro sebe a zacnu cist dalsi kapitolu.u teto knihy pri cteni je pro me skvely relax.je proste super.vsem doporucuji aby si ji precetli skvele se u ni relaxuje a je skvela jako darek s venovanim pro nekoho.doporucila jsem ji kolegynim v praci.uz mam doma i dalsi vytisk ja a pan darcy a nyni jeste schanim vytisk neni prani jako prani a uz se moc tesim az si je prectu.nadale zustanu priznivcem a budu sledovat novinky ktere pribudou k tem ostatnim.
Káťa
vloženo 17.1.2013, 08:01:20
K Vánocům jsem dostala knížku Není přání jako přání. Ze začátku jsem byla zaskočena,protože všichni doma ví,že čtu převážně reálné příběhy a upřímně, do čtení jsem se moc nehrnula.Ve zkouškovém jsem ale potřebovala trochu "vypnout" a tak jsem sáhla po nové knížce. Do příběhu jsem se ponořila takovým způsobem,že jsem knihu nosila naprosto všude a za pár dní jsem dočetla poslední stránku! Upřímně - úžasná knížka! Byla to opravdu příjemná změna a už nyní se dívám po dalších titulech této autorky!
Hana
vloženo 13.1.2013, 12:01:14
Dostala jsem k Vánocům knížku Není přání jako přání a četla se tak krásně, že hned po vánočních svátcích jsem neměla co číst.. Určitě si přečtu ráda i další knihy od této autorky. Krása!!!
Petule
vloženo 9.1.2013, 13:01:11
Knížku jsem si nadělila od ježíška a jsem z ni fakt nadšená,hltla jsem ji prakticky jedním dechem,napínavý příběh až do konce a hodně věcí k zamyšlení.Hned bych začala číst znovu:)
Ivana
vloženo 7.1.2013, 09:01:34
Knížku "Kde ja ta holka?" jsem si nadělila k Ježíšku. A byl to velmi dobrý nápad. Kniha se čte úplně sama. V mnohém jsem se našla. Je to moje druhá přečtená kniha paní Alexandry P., mám zálusk ještě na tu první vydanou u nás - "Není prání jako přání!"
Nikol
vloženo 3.1.2013, 16:01:47
Kniha "Kde je ta holka?" mne uchvátila. Při procházce po městě jsem všude viděla plakáty, na kterých byla tato kniha se slovy: "Představte si, že byste se vrátila o deset let zpátky a potkala své mladší já. Jaké rady do života mu dáte?", okamžitě jsem si řekla, že to musí být skvělá kniha se zajímavým příběhem. Ještě ten den jsem ji musela mít a voila kniha byla během 3 dnů přečtena! Nedalo se od příběhu odpoutat, vždy na konci kapitoly to skončilo napínavě a člověk musel načít další a další a další... Musím se přiznat, že mi to v pár věcech otevřelo oči, určitě si dám pozor na slunce a dokonce jsem si vyhledala i Kogelovo cvičení :D Je mi 20 let, kniha se mi určitě hodila i ohledně rad :) Teď ji hltá moje sestra, opravdu mohu jen doporučit. Spisovatelce patří velké dík za úžasnou knihu!
Michaela
vloženo 2.1.2013, 00:01:11
Musím se přiznat, že jsem si knuhu koupila v předvánočním shonu, jako odměnu na potom. A nevydržela jsem to a slupla jsem knihu raz dva.. Hned jsem ji vnutila kamarádce a teď si nadšeně vyprávíme a probíráme vlastní vzpomínky se současností.. Děkuji..
Elis
vloženo 1.1.2013, 19:01:49
Dostala jsem tuto knížku k Vánocům a moc pěkně napsaná, je vtipná a má i napínavý děj v některých částech. A když už se zdálo něco jasné, najednou to bylo trochu jinak...člověka to pak donutí přemýšlet nad některými věcmi :) Takže super čtení, přečetla jsem ji za 2 a půl odpoledne jak jsem hlatala každé slovo. Přemýšlím o tom, že si koupím i další knížku od této autorky :)
Blanka
vloženo 1.1.2013, 13:01:36
Dostala jsem knihu pod stromeček. Již jsem ji přečetla. Moc jsem se u ní pobavila i poučila... Všem doporučuji. Blanka
Jana F.
vloženo 31.12.2012, 09:12:43
Tak jsem se konečně dočkala a pod stromečkem našla knížku Kde je ta holka?...nadělil mi ji manžel,který ji přede mnou urputně schovával do Štědrého dne.Knížku jsem přečetla jedním dechem,začala jsem naivně odpoledne,že se prostě jednoduše včas odtrhnu a skončila před druhou ranní,kdy jsem ji celou dočetla.Knížka je opravdu skvělá,velice poutavá,děj je jako vždy skvěle zpracován a člověk se opravdu v některých pasážích najde.Nejlepší je že u všech knížek A. Potter se můžete zasmát a ikdyž tušíte jak to nakonec dopadne,jste stejně napnuté jak kšandy až do konce.Knížky Alexandry Potter jsou prostě skvělý relax.A už se nemůžu dočkat další :-)
Zuzana Hrubá
vloženo 21.12.2012, 18:12:43
Knihu jsem dostala k narozeninám a byla jsem příjemně překvapena. Líbila se mi, jak byla napsaná a určite si koupím další knížky od této autorky. Přiznám se, že jsem původně moc nečekala, o to víc jsem byla nadšená. Čtivé - přečetla jsem to za 2 večery. včera jsem dočetla. Moc mne to pobavilo a také donutilo k zamyšlení. Jak bych se zachovala já, co bych změnila, jsem ted spokojená? co budu dělat dál, abych si za dalších několik let nemusela nic vyčítat?
Stáňa B.
vloženo 27.11.2012, 20:11:36
Zbožňuju knížky od A. Potter. Ani tahle mě nezklamala, spíš naopak. Přišpedlila jsem se ke knížce každou možnou volnou chvilku.Příběh mě neskutečně pobavil. Smála jsem a zároveň jsem se i já vrátila zpět do svých 21 let a snažila se vybavit, co jsem chtěla, nikdy nechtěla a co bych třeba změnila. Tyhle knížky mě prostě fakt BAVÍÍÍ!
Lucie P.
vloženo 12.11.2012, 16:11:04
Jsem sice na začátku,ale už se nemohu odtrhnout.Je to super kniha!
Kamila S
vloženo 29.10.2012, 14:10:38
Opravdu zábavná, ale i v některých oblastech poučná kniha.Již se těším na další. Moc děkuji, super relax :-)
ELENA KOZLÍKOVÁ
vloženo 28.10.2012, 09:10:57
poprvé jsem četla knížku,kde příběh hrdinky mluví přímo na Nás.Já už svého Darcyho našla,tak jak mi to kamarádka napsala k věnování této knížky.Děkuji za to,že jsem měla možnost číst tuto knížku a uvědomit si,že můj Darcy je pro mě ten nejlepší.
Ludmila Fialová
vloženo 27.10.2012, 14:10:09
Hezký den, ve středu jsem se potěšila a koupila si již třetí knihu od Vás, přečetla jsem jí jedním dechem, moooc mě potěšila, zasmála jsem se a v závěru mi ukápla i slzička. Moc krásnáknížka a jsem ráda, že ji mám svojí, ne jen vypůjčenou:-).L.
Martina k.
vloženo 27.10.2012, 12:10:22
Super!Opět mě "Potterka" nezklamala.Už se těším na další titul v češtině. Ani nevím jestli bych se chtěla potkat se svým mladším já. Určitě bych měla tendence poučovat a radit, což by byla katastrofa. V knížce bylo mnoho bolestně pravdivých hlášek i rad - seznam důležitých věcí mě pobavil a bylo by zajímavé, kdyby ho psala každá z nás jednou za 5 let nebo 2 roky. To by pak bylo počteníčko a zajímavá by byla jistě u všech životní změna priorit. V každém případě jsem se u knížky pobavila, zrelaxovala(i když jsem si slibovala, že už se konečně o víkendu vyspím a doženu plno věcí do práce) a úžasně naladila na skvělou náladu. Venku je docela pošmourno, plýskanice jak z učebnice, ale to nemění nic na mé pohodě uvnitř. Taky bezva, že hrdince chutná stejná značka kávy jako mě - to mě na konci knížky dostalo. Chechtala jsem se u toho jako puberťačka a moc mě to potěšilo. Autorce opět díky za skvělou zábavu. Martina
Jarka N.
vloženo 27.10.2012, 11:10:26
Právě jsem dočetla knihu Já a pan Darcy. Je to perfektní kniha na uvolnění a odreagovaní od denního stresu. Mám doma 3 děti, čtvrté žije už samo a moc ráda kradu chvilky jen pro sebe, abych se ponořila do romanantických příběhů.
Martina K.
vloženo 25.10.2012, 20:10:07
Hurááá! Dnes jsem si koupila další titul Alexandry Potter a moc se na něj těším. Až dnes večer dožehlím pořádnou hromadu prádla a celé město se ponoří do ticha a tmy, tak se vrhnu do čtení. Už se nemůžu dočkat.Bohužel nejdříve povinnosti, potom zábava. M.
Radka Žiláková
vloženo 25.10.2012, 18:10:15
Zdravím a děkuji za další skvělou knížku Já a pan Darcy. Je mi 42 let a četla jsem ji všude, dokonce tajně v práci pod stolem (aby šéfka neviděla:-)Hned jak zjistím, že některá cestovní kancelář pořádá poznávací zájezd po stopách Alexandry Potter, teda vlastně po stopách Emily, zaplatím ho a razím. Snad si to užiju tak, jak ona. Jsem čerstvě rozvedená a vím, že ten pravý nakonec přijde. Zatím se skvěle bavím s knížkami Alexandry Potter. Ještě jednou díky.
Aneta
vloženo 23.10.2012, 17:10:20
Dobrý den,nedávno jsem objevila v knihkupectví Novinku Kde je ta Holka? jsem z ní velice nadšená mám ji rozečtenou a už ted se nemužu dočkat až přijdu z práce a začtu se do příběhu...Dočetla jsem já a pan Darcy a nemohla jsem se od knihy odpoutat a užila jsem si dovolenou po boku té skvělé knihy, moc Vám za tak krásnou dovolenou děkuji, kniha je velice čtivá a hned při první stránce mě okouzlila, tak jsem ráda za další novinku. přeji aby takových knih jako je já a pan Darcy bylo více. Ještě mám prohřešek s titulem Není přání jako přání tu si nechám až dočtu Kde ta holka je? přeji mnoho uspěchu a moc děkuji, čtenářka Aneta