Ohlasy Vás, čtenářů

Kateřina
vloženo 31.7.2015, 10:07:55
Děkuji Vám Alexandro. Vaše psaní mi udělalo krásně na duši :)
Michaela Brožová
vloženo 28.7.2015, 18:07:31
Mám od Alexandry všechny knížky a je to úžasná spisovatelka. Lásce na stopě se mi opět moc líbila a všude o ní básník a Těšín se na další.
Andrea Okasha
vloženo 28.7.2015, 10:07:34
Mám vše od Alexandry
Knížka mě opět nezklamala a hlavně se mi líbilo opět propojení reality se sny, magii, tajemnem...
Denisa
vloženo 23.4.2015, 12:04:04
Od autorky jsem četla už 4 knihy, poslední kniha Lásce na stopě se mi líbila nejvíce, četla se sama a tak za víkend byla přečtená. Už teď se těším na další nové knihy od Alexandry Potter.
Petra Voglová
vloženo 10.4.2015, 10:04:08
V knize S tebou už nikdy od též autorky se spisovatelka zabývá otázkou, jestli jde láska měřit časem.. V této nejnovější knížce Lásce na stopě, už ale píše Láska se nedá měřit časem. S tečkou. Každá další kniha od autorky je více propracovanější a hlavně je pravdivější. Proto je každá kniha lepší. Jak spisovatelka prožívala lásku od začátku a měnila postoj k tomuto citu, i její knížky prožívají změny a proto nejsou každá stejná. A to se mě na tom líbí, z každé knihy se přiučíme něco nového. My, kteří se stále učíme a mění se také náš postoj..
Barbora
vloženo 2.4.2015, 08:04:11
Od Alexandry Potter jsem už četla S tebou už nikdy a Na stejné vlně, ale nebyly tak dobré jako Lásce na stopě. Za mě zatím nejlepší knížka od ní. :)
Aneta
vloženo 10.2.2015, 21:02:25
Líbí se mi to, jak autorka dokáže skloubit reálný příběh s magií, která knihám dodává šmrnc a originalitu. To, jak je v knize popisována Indie, mne velmi zaujalo a přivedlo k uvažování o cestování právě do této země. Z tohoto důvodu mi Lásce na stopě přijde jako zatím nejzajímavější dílo autorky. Doporučuji :)
Adéla Šnajdrová
vloženo 14.1.2015, 19:01:09
Úvod je takový nijaký, už jsem si začínala myslet, že to bude nejhorší kniha AP. Ale pak se děj rozvinul a já byla příjemně překvapena. AP se vyvíjí a s ní i její knihy. Tentokrát bylo v ději ještě více postav , než v předchozí knize "Na stejné vlně" a to mě bavilo. Konec byl poněkud přitažený za vlasy ( na to si pomalu začínám zvykat), ale promyšlený (Mám ráda knihy psané od konce). Dle mého názoru zatím nejelpší kniha autorky.
Maruška
vloženo 11.1.2015, 09:01:09
Skvělá knížka, když se začtu je rodina bez jídla :-) Mám doma skoro všechny knížky a už jsem si objednala
další do sbírky. Můžu jenom doporučit..oddechová a takový "útěk" z reality :-)
Kateřina
vloženo 8.1.2015, 11:01:34
Super knížka,ráno jsem se začetla až mi z toho ujely 3 autobusy,ještě,že jsem nechvátala :-)
Jana Černá
vloženo 4.1.2015, 16:01:05
Výborná knížka od ještě lepší autorky :)))) Mám doma všechny knížky od A. Potter a ráda se k ním znova vracím i po přečtení :o) Tato knížka mě zase naprosto okouzlila a já jí přečetla jedním dechem jako ty předešlé....Moc se mi líbila a já ji němůžu,jak jinak...opět doporučit :o))) Díky A. Potter, jste skvělá ;-)
Barbora Matoušková
vloženo 30.12.2014, 21:12:23
Prave jsem knizku docetla. Super super super, urcite si koupim dalsi
Ivana
vloženo 30.12.2014, 21:12:50
Po douhé době jsem se pustila do čtení knížky od A. Potter a musím říct, že toho ani v nejmenším nelituji. Kniha mě vtáhla do děje a přečetla jsem ji za víkend. Děj knihy se odehrává v Indii a za mě musím říct, že mě tak navnadila, že uvažuji o návštěvě této země. Už se těším na další knihu od Alexandry a věřím, že bude stejně dobrá jako tato.
Greetchen
vloženo 30.12.2014, 00:12:59
Po dočtení knížky Na stejné vlně od téže autorky (v češtině vyšla rovnež letos) jsem se trochu pozastavovala nad (reklamní) mánií kolem autorky, která mi přijde trochu nafouknutá. I po přečtení dalšího románku Lásce na stopě neřeknu nic jiného. Alexandra Potter je prostě dobře fungující stroj, který dokáže rok co rok vychrlit dvě tři nové knihy, které si s chutí přečtete a po pár měsících jednoduše vymažete z hlavy, protože nejde o kdovíjaké literární skvosty. Alexandra Potter to má řemeslnně zmáknuté - každá její kniha (četla jsem zatím čtyři) je čtivá, nabízí v rámci možností originální zápletku, hrdinu, do kterého se zamilujete ok, je vám sympatický) a lehce natvrdlou, ale natolik milou hrdinku, že jí prostě budete fandit. Je to čtivé, milé, podbízivě líbivé, nenuceně vtipné, oddechové. S chutí knihou listujete, ale nic zásadního vám nedá. Je jednou z mnoha, které si na chvilku zaslouží místo na vašem nočním stolku, ale pak je klidně pošlete dál, podruhé se ke knize zřejmě nevrátíte.

Lásce na stopě nabídne totéž, co jakákoli předchozí kniha autorky. Klopýtavou cestu za láskou, které osud jakoby nepřeje, ale nakonec samozřejmě vše dobře dopadne (nemyslím, že bych spoilerovala, v tomto žánru to tak prostě je). Příjemným bonusem je exotické prostředí Indie, po které hlavní hrdinka putuje, ve snaze najít svou nezodpovědnou sestru a nepřizabít se při tom se svým spolucestujícím parťákem. Nutno uznat, že autorka umí prostředí popsat tak věrohodně a procítěně, že kolem vás ožívají nekonečné pouště a honosné paláce. Co bych jí naopak vytkla, je konstrukce hlavní ženské postavy. Už se trošku opakuje s charakterem neuvěřitelně natvrdlé naivky, která potřebuje desítky stránek k tomu, aby jí došly věci, které čtenář ví už dávno před ní. Že by si autorka nebyla bez téhle berličky jista tím, čím svou knihu jinak vyplnit?
60%